Kemon P Factor – seria WYPADANIE WŁOSÓW

KEMON P FACTOR


W ciągu ostatnich lat liczba osób narzekających na wypadanie włosów nieprzerwanie wzrasta. 

👱🏻‍♀️Co wpływ na utratę włosów? 

Wynika to ze zmiany codziennych zwyczajów, stresu, zmęczenia, agresywnego działania środowiska oraz braku równowagi hormonalnej i metabolicznej. 

🕵🏻‍♀️Jak temu zaradzić? 

Z myślą o tych problemach powstały dwie profesjonalne kuracje opracowane z myślą o różnych potrzebach kobiet i mężczyzn. 

🔬Co zawiera linia? 

✓olejek z nasion konopii

✓wyciag z palmy sabalowej 

✓procyjanidyna pozyskiwana z nasion czerwonych winogron 

Zestaw KEMON P FACTOR

1. Szampon – przeciw wypadaniu włosów. 

Gruntownie lecz delikatnie oczyszcza skórę głowy, dostarczając przyjemnego uczucia świeżości. Stosowany regularnie pomaga uregulować produkcję sebum oraz pobudzić witalność skóry głowy. Pozostawia włosy miękkie i sprężyste. 

2. Scalp – kuracja przeciw wypadaniu włosów. 

Regeneruje oraz doskonale przygotowuje skórę głowy do zabiegów z użyciem Lotionu P Factor. Zawiera olej ze słodkich migdałów, ekstrakty z nagietka, tymianku i aloesu; bisabolol (olejek eteryczny z rumianku); witaminy E, PP, B6 i H, prowitaminę B5 oraz mentol. Nawilża, koi i rewitalizuje skórę głowy. Dostarcza błogiego uczucia odświeżenia i pozostawia włosy jedwabiście lśniące i łatwe do rozczesania. 

3. Lotion – intensywny lotion przeciw wypadaniu włosów dla kobiet.

Jego lecznicze działanie skierowane jest przeciwko utracie włosów, a wyjątkowa formuła została wzbogacona o roślinne komórki macierzyste winogron, specjalnie z myślą o potrzebach kobiet. 

⬇️

Wyniki testu skuteczności*: 

• grubsze włosy w 63% przypadków 

• średni wzrost gęstości włosów o 20.6% 

• zmniejszenie stopnia łysienia w 52% przypadków 

• dobra tolerancja w 79% przypadków 

• pierwsze widoczne rezultaty po trzech miesiącach 

*Badanie zostało przeprowadzone na próbie 20 kobiet w wieku pomiędzy 22 i 69 lat, dotkniętych zarówno łagodnym, jak i ostrym łysieniem androgenetycznym. Produkt był aplikowany przez wolontariuszy codziennie przez 6 miesięcy.

Dodaj komentarz

Copyright © 2021 HairSpaEdu.com