Dofinansowania KFS i BUR

Chcesz rozwijać kompetencje swoje i swoich pracowników? Brakuje Ci środków na dodatkową edukację? Przedstawiamy idealną możliwość dla Ciebie! Skorzystaj z oferty dostępnych szkoleń dofinansowywanych do 100% z Krajowego Funduszu Szkoleniowego (KFS) Urzędu Pracy w Twoim mieście lub dofinansowanych do 80% z Bazy Usług Rozwojowych (BUR). Możesz być spokojny o formalności – we wszystkim pomożemy. 


SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI:

Magdalena Ceglecka-Koc 518-418-718

Paulina Nadolska 531-440-223

Jarosław Koc 697-373-094

KONTAKT MAILOWY:
hairspaedu@gmail.com


Czym jest Krajowy Fundusz Szkoleniowy (KFS)?

Krajowy Fundusz Szkoleniowy stanowi wydzieloną cześć Funduszu Pracy (Powiatowy Urząd Pracy), przeznaczoną na dofinansowanie kształcenia ustawicznego pracowników i pracodawców, podejmowanego z inicjatywy lub za zgodą pracodawcy.

Ze szkoleń KFS może skorzystać: Każdy pracodawca, zatrudniający minimum jedną osobę na umowę o pracę. Nie ma znaczenia wymiar etatu i okres, na jaki podpisano umowę o pracę. Każda osoba fizyczna, jeśli zatrudnia, co najmniej jednego pracownika.

Czym jest Baza Usług Rozwojowych (BUR)?

Baza Usług Rozwojowych to ogólnodostępna, bezpłatna platforma ofert usług rozwojowych, m.in.: szkoleń, kursów zawodowych, doradztwa, studiów podyplomowych, mentoringu czy coachingu. Korzystanie z takich usług pozwala instytucjom i osobom prywatnym rozwijać swoje kompetencje oraz realizować cele edukacyjne i biznesowe z dofinansowaniem.

Z dofinansowania BUR skorzystać mogą wszyscy właściciele mikro, małych i średnich przedsiębiorstw oraz ich pracownicy. Również 1-osobowe działalności.

Nasz profil BUR:

https://uslugirozwojowe.parp.gov.pl/wyszukiwarka/dostawca-uslug/podglad?id=137766


Projekt SWO kierowany jest do mikro, małych i średnich przedsiębiorstw w okresowych trudnościach.

Projekt kierowany jest do przedsiębiorstw w okresowych trudnościach.

Kryteria to:

  • spadek sprzedaży towarów lub usług w okresie 6 miesięcy przed datą zgłoszenia do projektu, z wyłączeniem sezonowych zmian,
  • istotne zmiany kadrowe mające wpływ na prowadzoną działalność gospodarczą (np. odpływ kluczowego personelu) w okresie co najmniej 2 ostatnich miesięcy przed dniem zgłoszenia do projektu;
  • niezależne od przedsiębiorcy i prowadzonej działalności istotne zmiany prawne lub technologiczne w branży (takich jak np. cyfryzacja przemysłu), wymuszające konieczność zmian w organizacji firmy lub jej przebranżowienia;

lub

  • z przeprowadzonej autodiagnozy wynika, że przedsiębiorca spełnia definicję przedsiębiorcy w okresowych trudnościach.

Dlaczego my? 


Nasza Akademia Hair Spa Edu to wykwalifikowana kadra fryzjerów-edukatorów z Magdaleną Ceglecką-Koc na czele. Czeka na Ciebie pełna dawka wiedzy zarówno teoretycznej jak i praktycznej z różnych zagadnień.

Oferujemy pełna opiekę i pomoc w wypełnieniu wniosków do otrzymania dofinansowań na szkolenia dla Branży Beauty z KFS i BUR.
DOFINANSOWANIA DO 100% i 80%.
Aktualnie trwają nabory WE WSZYSKICH WOJEWÓDZTWACH!

Oferujemy szkolenia:
💼Biznesowe
👩🏼Techniczne fryzjerskie – koloryzacje 3D, Master Blond, Instagramowy Blond
🔬Trychologia (3 poziomy zaawansowania)
✨Zabiegi wygładzające
💁🏼‍♀️Doczepianie włosów
👥Profesjonalna obsługa klienta
📱Social Media w branży beauty

Gdzie? Jak? Kiedy? 


Szkolenia odbywają się w naszej Akademii Hair Spa Edu w Toruniu. Wszystkie sale i ilość stanowisk dostosowana jest do przeprowadzania zajęć edukacyjnych dla wybranej grupy uczestników.

Zajęcia realizowane są najczęściej w formie weekendowej, dzięki czemu Twój udział w szkoleniach będzie kompatybilny (lub spójny) z grafikiem Twojej pracy w salonie. Spotkanie dwudniowe to zazwyczaj niedziela i poniedziałek, czyli najczęściej dni wolne dla fryzjera. Szkolenia z KFS rozpisane są w formie spotkań cyklicznych (co miesiąc), dzięki czemu możesz regularnie rozwijać swoje umiejętności i jednocześnie pracować z zachowaniem aktualnego grafiku.

W ramach jednego dnia szkoleniowego planowane są zajęcia od 8 do 10 godzin. Przerwa obiadowa przewidziana jest dla wszystkich uczestników, a dostarczone wyżywienie przez firmę cateringową będzie uwzględniać wykluczenia w Twojej diecie.

Szczegółowa lista szkoleń na 2023 rok:

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI:

Magdalena Ceglecka-Koc 518-418-718

Paulina Nadolska 531-440-223

Jarosław Koc 697-373-094

KONTAKT MAILOWY:
HAIRSPAEDU@GMAIL.COM

Pamiętaj, że możesz się ze mną indywidualnie kontaktować poprzez wiadomość tu na stronie bądź odnaleźć mnie na IG lub FB.

Poniżej linki do wszystkich Social Mediów:


Copyright © 2021 HairSpaEdu.com