Blog

 • Jedwab (gumki do włosów) – seria WYPADANIE WŁOSÓW
  JEDWAB = BOHATER DLA NASZYCH WŁOSÓW. Ta naturalna tkanina pomaga zachować włosom połysk, zapobiega elektryzowaniu i puszeniu, nie odciska się na włosach. A do tego wygląda elegancko i szykownie!  Gumki jedwabne nie odciskają się na włosach nie łamią i nie kruszą włosów(koniec z wyrywaniem pukli podczas ściągania gumki) przeciwdziałają elektryzowaniu włosów, a do tego stanowią jeden z najmodniejszych … Czytaj więcej.
 • Peeling enzymatyczny, a peeling z drobinkami – seria WYPADANIE WŁOSÓW
  PEELING ENZYMATYCZNY A PEELING Z DROBINKAMI – CZYM RÓŻNIĄ?  Czym się kierować przy wyborze odpowiedniego peelingu i jakie znaczenie ma ten wybór dla odpowiedniego dbania o skórę? Po co stosować peeling i dlaczego to jest takie ważne?  Peelingi powinno się stosować niezależnie od rodzaju i kondycji włosów Najlepiej włączyć go jako stały element pielęgnacji. Właściwe … Czytaj więcej.
 • Masaż skóry głowy – seria WYPADANIE WŁOSÓW
  MASAŻ GŁOWY, A WALKA Z WYPADAJĄCYMI WŁOSAMI Masaż głowy – jeżeli zostanie odpowiednio wykonany w – może nie tylko zrelaksować nasze ciało i wpłynąć korzystnie na skórę głowy, ale także pozytywnie oddziaływać na włosy.  Regularnie wykonywany masaż głowy może dać naprawdę świetne efekty, którymi będziemy mogli się cieszyć przez dłuższy czas. Masaże głowy pobudzają cebulki włosów, … Czytaj więcej.
 • L1 LOTION FACTOR WZROSTU – seria WYPADANIE WŁOSÓW
  L1 LOTION FACTOR WZROSTU Loxus Cosmetics to polski producent kosmetyków trychologicznych Tworzy ją zespół specjalistów z ponad 25-letnim doświadczeniem w branży beauty. L1 Lotion Factor wzrostu Loxus hamuje nadmierne wypadanie włosów, pomaga przywrócić utraconą gęstość włosów. Ekstrakty z palmy sabałowej i szczmielu białego, zmniejszają aktywność enzymu 5α-reduktazy. Ekstrakty rozmarynu, tymianku i komórek macierzystych szwajcarskiej jabłoni, … Czytaj więcej.
 • Fakty i mity- seria WYPADANIE WŁOSÓW
  KLIKNIJ W PONIŻSZY FILM I DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ ⬇️⬇️⬇️ 1.WYPADANIE WŁOSÓW I SIWIENIE SĄ ZWIĄZANE Z WIEKEM FAŁSZ Wypadanie włosów nie mają wspólnego ze starzeniem się. Dowód? Łysienie androgenowe, którego najczęstszą formą jest utrata włosów, może pojawić się w każdym wieku, w niektórych przypadkach nawet około 20. roku życia – dotyczy to również siwienia. 2. … Czytaj więcej.

Copyright © 2021 HairSpaEdu.com