Kemon LIDING ENERGY – seria WYPADANIE WŁOSÓW

KEMON LIDING ENERGY 

Walka z wypadającymi włosami – masz wrażenie, że z każdym myciem tracisz ich coraz więcej?

Zacznij działać już teraz z łatwo dostępnymi produktami. 

⚠️Co wpływa na stan naszych włosów?

Styl życia, stres, skutki COVID-19, brak równowagi hormonalnej – wszystko ma ogromny wpływ na stan naszych włosów, które z czasem zaczynają być bardziej wrażliwe i podatne na wypadanie. Niestety coraz częściej na wypadanie włosów skarżą się również osoby w bardzo młodym wieku.

💚Jak temu zaradzić?

Działania związane z polepszeniem stanu skóry głowy możemy rozpocząć już sami, produktami do domowego stosowania. Linia Liding Energy jest na bazie żeń-szenia i wyciągu z kofeiny. Seria to 3 proste kroki, które działają pobudzająco, aby ożywić skórę głowy i wzmocnić nasze włosy. 🌿Co zawiera linia?

Energy zawdzięcza swoją skuteczność dwóm wysokowydajnym składnikom pochodzenia naturalnego:

żeń-szeń – posiada właściwości tonizujące, pobudzające i orzeźwiające

kofeina – aktywuje mikrokrążenie i wzmacnia mieszki włosowe, stymulując ich zdrowy i stabilny wzrost

Zestaw:

  1. Szampon – skutecznie oczyszcza skórę i mieszki włosów z zanieczyszczeń i stymuluje ich porost. Dla zachowania najlepszego efektu zalecamy dwukrotne mycie. Pierwsze jako oczyszczenie z zanieczyszczeń, drugie zaś ma na celu pielęgnowanie i pobudzenie skóry głowy – przygotowanie jej do kolejnych etapów. 
  2. Maska – to co istotne produkt ten stosujemy przede wszystkim na SKÓRĘ GŁOWY. Rewitalizuje, odświeża oraz rozpulchnia przygotowując na zastosowanie kolejnego kroku (wcierki). Maskę nakładamy również po długości włosów dzięki czemu ułatwimy rozczesywanie, bez efektu obciążania. 
  3. Lotion (wcierka) – do użytku miejscowego zapobiega wypadaniu włosów oraz poprawia ich strukturę. Preparat wprowadzamy w każdą partię skóry głowy (nie na włosy). Następnie wykonujemy masaż. 

Aby zachować najlepszy efekt pamiętaj o regularnych zabiegach jak i starannym dbaniu przy użyciu domowej pielęgnacji.

Dodaj komentarz

Copyright © 2021 HairSpaEdu.com