O mnie

Moje najważniejsze życiowe role to m.in. bycie: mamą, żoną, córką, siostrą, fryzjerką, szkoleniowcem, pracodawcą, studentką, tancerką i weganką. Jak to ze sobą łączę? Po prostu żyje na maxa aktywnie z minimalną ale zdrową ilością snu! Staram się w pełni wykorzystać każdy kolejny dzień, który witam z uśmiechem na twarzy.


Posiadam olbrzymią ciekawość poznania nowych osób i doświadczenia kolejnych przygód, z których składa się nasze życie. Jestem daleka od couch’ingowych banałów. Nie będę uczyła prawidłowego oddychania ani nie będę proponowała przytulać drzewa (choć może komuś to pomaga). Jestem po prostu nadpobudliwą pracoholiczką i posiadam zbyt dużą dawkę werwy do życia.


Może chcesz jej trochę dla siebie? Chętnie się podzielę. Chcę zarazić Cię swoją motywacją do działania i pomóc Ci w stworzeniu świetnego biznesu. Nauczę Cię swojej wizji fryzjerstwa z technikami, które pokochałam w codziennej pracy salonowej. Wytłumaczę jak wybrnąć z sytuacji kryzysowych oraz opowiem, które decyzje wpłynęły na regress i progress w mojej działalności.


Jestem tu dla Ciebie i z myślą o Tobie. Proponuję stały kontakt ze sobą, ponieważ regularne wsparcie zdaje egzamin w każdej życiowej relacji. Jeżeli czujesz, że właśnie tego potrzebujesz to czuj się na tej stronie jak u siebie w domu. Zaglądaj gdzie chcesz i korzystaj z czego chcesz. A gdy darmowe treści będą już niewystarczające to czas na odpłatne szkolenia on-line lub spotkanie w realu.


Tak czy inaczej, kontaktuj się ze mną prywatnie. Na wszystkie wiadomości odpisuję ja! Magdalena Ceglecka-Koc

POŁĄCZENIE SIŁ TO POCZĄTEK, POZOSTANIE RAZEM TO POSTĘP, WSPÓLNA PRACA TO SUKCES.
Henry Ford

HISTORIA STUDIÓW:
„Zarządzanie Zasobami Ludzkimi”
„Psychologia w Zarządzaniu”
„Assessment & Development Center. Ocena i rozwój pracowników”
„Trychologia Kosmetologiczno-Fryzjerska”

HISTORIA ZAWODOWA:
Fryzjer oraz instruktor marki Kemon.
Trener, choreograf i właściciel szkoły tańca.
Szkoleniowiec, audytor oraz rekruter.
Prelegent, przedstawiciel i sprzedawca.

Copyright © 2021 HairSpaEdu.com